- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Varžtas, purkštuko antgalio laikiklis
Varžtas, purkštuko antgalio laikiklis
| Prekės kodas | 410 287 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 410 287 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 7 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 56mm |
| Bendras ilgis [mm] | 85mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 13,6mm |
| Paviršius | Cinkuota |
| Veržliarakčio dydis | T50 |
| Kietumas (pagal Rokvelo skalę) [HRC] | 29HRC (kietumas pagal Rokvelo skalę) |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis æTorxæ |
| Prekės kodas | 410 287 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 7 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 56mm |
| Bendras ilgis [mm] | 85mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 13,6mm |
| Paviršius | Cinkuota |
| Veržliarakčio dydis | T50 |
| Kietumas (pagal Rokvelo skalę) [HRC] | 29HRC (kietumas pagal Rokvelo skalę) |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis æTorxæ |