- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, degalų slėgis
Jutiklis, degalų slėgis
| Prekės kodas | 408 856 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 408 856 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Degalų skirstytuvo vamzdelis |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 14mm |
| Veržliarakčio dydis | 27 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
| Degalų mišinio formavimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Prekės kodas | 408 856 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Degalų skirstytuvo vamzdelis |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 14mm |
| Veržliarakčio dydis | 27 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
| Degalų mišinio formavimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Jungties korpuso forma | D-forma |