- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
| Prekės kodas | 400868 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 400868 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Spalvos kodavimas | Mėlyna |
| Lizdo tipas | Apskirtas kaištis |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Sriegio dydis | M 14 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Temperatūros diapazonas [°C] | 130°C |
| Prekės kodas | 400868 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Spalvos kodavimas | Mėlyna |
| Lizdo tipas | Apskirtas kaištis |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Sriegio dydis | M 14 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Temperatūros diapazonas [°C] | 130°C |