- Prekių katalogas
- Išmetimo sistema
- Veržlė, išmetimo kolektorius
Veržlė, išmetimo kolektorius
| Prekės kodas | 209 381 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Išmetimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 209 381 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Varžto / veržlės versija | Savisriegė veržlė |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Dirbtinai padengtas |
| Paviršius | Padengta variu |
| Sriegio dydis | M 8 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su junge |
| Išorinis skersmuo [mm] | 17,5mm |
| Veržliarakčio dydis | 13 |
| Prekės kodas | 209 381 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Varžto / veržlės versija | Savisriegė veržlė |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Dirbtinai padengtas |
| Paviršius | Padengta variu |
| Sriegio dydis | M 8 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su junge |
| Išorinis skersmuo [mm] | 17,5mm |
| Veržliarakčio dydis | 13 |