- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 208927 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 208927 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Aukštis [mm] | 7mm |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| Sandarinimo juostos medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Prekės kodas | 208927 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Aukštis [mm] | 7mm |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| Sandarinimo juostos medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |