- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 208756 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 208756 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Aukštis [mm] | 7mm |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Prekės kodas | 208756 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Aukštis [mm] | 7mm |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |