- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolis
Rato guolis
| Prekės kodas | 208 171 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 208 171 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Dešinė / Kairė |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su smeigėmis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Išorinis skersmuo [mm] | 157mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 119mm |
| Prekės kodas | 208 171 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Dešinė / Kairė |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su smeigėmis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Išorinis skersmuo [mm] | 157mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 119mm |