- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 207735 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 207735 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Išstūmimo jėga [N] | 340N |
| Ilgis [mm] | 480mm |
| Montavimo vieta | Transporto priemonės galinės durys |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 193mm |
| Prekės kodas | 207735 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Išstūmimo jėga [N] | 340N |
| Ilgis [mm] | 480mm |
| Montavimo vieta | Transporto priemonės galinės durys |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 193mm |