- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 207 394 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 207 394 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su smeigėmis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Tvirtinimo tipas | Keturių taškų tvirtinimas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su aps./min jutikliu |
| Prekės kodas | 207 394 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su smeigėmis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Tvirtinimo tipas | Keturių taškų tvirtinimas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su aps./min jutikliu |