- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos slėgio jungiklis
Alyvos slėgio jungiklis
| Prekės kodas | 206 960 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 206 960 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Darbinis režimas | Hidraulinis |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1Poliai |
| Perjungimo slėgis nuo [bar] | 0,2bar |
| Jungimo taškas iki [bar] | 0,5bar |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Prekės kodas | 206 960 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Darbinis režimas | Hidraulinis |
| Sriegio dydis | M 12 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1Poliai |
| Perjungimo slėgis nuo [bar] | 0,2bar |
| Jungimo taškas iki [bar] | 0,5bar |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |