- Prekių katalogas
- Ašies pavara
- Lankstas, kardaninis velenas
Lankstas, kardaninis velenas
| Prekės kodas | 200787 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Ašies pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 200787 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 109mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Storis [mm] | 28mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 77mm |
| Prekės kodas | 200787 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 109mm |
| Angų skaičius | 6 |
| Storis [mm] | 28mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 77mm |