- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Varžtas, purkštuko antgalio laikiklis
Varžtas, purkštuko antgalio laikiklis
| Prekės kodas | 120 664 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 120 664 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 6 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 90mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 37mm |
| Bendras ilgis [mm] | 99mm |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Veržliarakčio dydis | M 8 |
| Kietumas (pagal Rokvelo skalę) [HRC] | 33HRC (kietumas pagal Rokvelo skalę) |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| Varžto / veržlės versija | Įtempimo varžtas |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Vidinė žvaigždutė |
| Prekės kodas | 120 664 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 6 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 90mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 37mm |
| Bendras ilgis [mm] | 99mm |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1mm |
| Veržliarakčio dydis | M 8 |
| Kietumas (pagal Rokvelo skalę) [HRC] | 33HRC (kietumas pagal Rokvelo skalę) |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| Varžto / veržlės versija | Įtempimo varžtas |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Vidinė žvaigždutė |