- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
| Prekės kodas | 119 990 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 119 990 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Prieš suodžių / kietųjų dalelių filtrą |
| Išmetimo sistema | Transp. priemonėms su gamykloje sumontuotu suodžių filtru |
| Komponento numeris | G 448 |
| Komponento numeris | G 495 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Kištuko spalva | Rudas |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Kabelio ilgis [mm] | 785mm |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Sriegio dydis | M 14 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Forma | Forma L |
| Kabelių izoliacijos tipas | Su silikonu padengta pluošto tinklelio izoliacija |
| Prekės kodas | 119 990 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Prieš suodžių / kietųjų dalelių filtrą |
| Išmetimo sistema | Transp. priemonėms su gamykloje sumontuotu suodžių filtru |
| Komponento numeris | G 448 |
| Komponento numeris | G 495 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Kištuko spalva | Rudas |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Kabelio ilgis [mm] | 785mm |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Sriegio dydis | M 14 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Šešiakampis |
| Forma | Forma L |
| Kabelių izoliacijos tipas | Su silikonu padengta pluošto tinklelio izoliacija |