- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Skriemulio varžtas
Skriemulio varžtas
| Prekės kodas | 119765 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 119765 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 8 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,25mm |
| Bendras ilgis [mm] | 28mm |
| Varžto / veržlės versija | Su žiedu |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Vidinė žvaigždutė |
| Sriegio ilgis [mm] | 20mm |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| Paviršius | Dengta cinkuotomis plokštelėmis |
| Veržliarakčio dydis | M 10 |
| Prekės kodas | 119765 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 8 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,25mm |
| Bendras ilgis [mm] | 28mm |
| Varžto / veržlės versija | Su žiedu |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Vidinė žvaigždutė |
| Sriegio ilgis [mm] | 20mm |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| Paviršius | Dengta cinkuotomis plokštelėmis |
| Veržliarakčio dydis | M 10 |