- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos filtras
Alyvos filtras
| Prekės kodas | 119698 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 119698 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 47mm |
| Aukštis [mm] | 162mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |
| Sandarinimo medžiaga | AEM (Etileno akrilo kaučiukas) |
| Prekės kodas | 119698 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 47mm |
| Aukštis [mm] | 162mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |
| Sandarinimo medžiaga | AEM (Etileno akrilo kaučiukas) |