- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 119015 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 119015 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Spalva | Juoda |
| Transporto priemonės įranga | Transp. priemonėms be automatiškai atsidarančių galinių durų |
| Svirties ilgis [mm] | 559mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 580N |
| Montavimo vieta | Transporto priemonės galinės durys |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 559mm |
| Eiga [mm] | 217mm |
| Prekės kodas | 119015 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Spalva | Juoda |
| Transporto priemonės įranga | Transp. priemonėms be automatiškai atsidarančių galinių durų |
| Svirties ilgis [mm] | 559mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 580N |
| Montavimo vieta | Transporto priemonės galinės durys |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 559mm |
| Eiga [mm] | 217mm |