- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Diržo įtempiklis, V formos rumbuotas diržas
Diržo įtempiklis, V formos rumbuotas diržas
| Prekės kodas | 118 000 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 118 000 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Varomieji blokai | Generatorius |
| Varomieji blokai | Oro kondicionieriaus kompresorius |
| Įtempiklio skriemulio įjungimas | Automatika |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Plotis [mm] | 25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su saugikliu |
| Blokai / skriemuliai | Įsk. įtempiklio skriemulį |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su įtempiklio skriemuliu, įtempikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su grioveliais |
| Ritinėlių medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Ritinėlių medžiaga | PA 66 GF 30 |
| Rekomenduojamos papildomos remonto priemonės | V formos diržas/V formos rumbuotas diržas |
| Prekės kodas | 118 000 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Varomieji blokai | Generatorius |
| Varomieji blokai | Oro kondicionieriaus kompresorius |
| Įtempiklio skriemulio įjungimas | Automatika |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Plotis [mm] | 25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su saugikliu |
| Blokai / skriemuliai | Įsk. įtempiklio skriemulį |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su įtempiklio skriemuliu, įtempikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su grioveliais |
| Ritinėlių medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Ritinėlių medžiaga | PA 66 GF 30 |
| Rekomenduojamos papildomos remonto priemonės | V formos diržas/V formos rumbuotas diržas |