- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Skriemulio varžtas
Skriemulio varžtas
| Prekės kodas | 117607 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 117607 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 14 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Bendras ilgis [mm] | 110mm |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 96mm |
| Varžto / veržlės versija | Su žiedu |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Dvigubas šešiakampis |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| Varžto / veržlės versija | Apsauginis diskas |
| Prekės kodas | 117607 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Sriegio dydis | M 14 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Bendras ilgis [mm] | 110mm |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 96mm |
| Varžto / veržlės versija | Su žiedu |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Dvigubas šešiakampis |
| Stiprumo klasė | 10.9 |
| Varžto / veržlės versija | Apsauginis diskas |