- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Trosas, stovėjimo stabdys
Trosas, stovėjimo stabdys
| Prekės kodas | 117604 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 117604 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Kairysis galinis |
| Montavimo vieta | Dešinysis galinis |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Dalis | Galinė dalis |
| Bendras ilgis [mm] | 1 233mm |
| Ilgis [mm] | 1 207mm |
| Prekės kodas | 117604 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Kairysis galinis |
| Montavimo vieta | Dešinysis galinis |
| Kiekis pagal ašį | 2 |
| Dalis | Galinė dalis |
| Bendras ilgis [mm] | 1 233mm |
| Ilgis [mm] | 1 207mm |