- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Droselio korpusas
Droselio korpusas
| Prekės kodas | 117343 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 117343 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Valdymo priet. / prog. įranga turi būti parengta /atnaujinta |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 5poliai |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 48,1mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Prekės kodas | 117343 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Valdymo priet. / prog. įranga turi būti parengta /atnaujinta |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 5poliai |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 48,1mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |