- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, degalų slėgis
Jutiklis, degalų slėgis
| Prekės kodas | 117 196 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 117 196 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Degalų skirstytuvo vamzdelis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Sriegio dydis | M 18 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 18mm |
| Veržliarakčio dydis | 27 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Korpuso spalva | Smėlio spalvos |
| Darbinis slėgis [bar] | 2 000bar |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Prekės kodas | 117 196 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Degalų skirstytuvo vamzdelis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Sriegio dydis | M 18 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 18mm |
| Veržliarakčio dydis | 27 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Montavimo tipas | Sutvirtinta varžtais |
| Korpuso spalva | Smėlio spalvos |
| Darbinis slėgis [bar] | 2 000bar |
| Jungties korpuso forma | D-forma |