- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 117070 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 117070 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Spalva | Juoda |
| Išstūmimo jėga [N] | 410N |
| Ilgis [mm] | 494mm |
| Montavimo vieta | Transporto priemonės galinės durys |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 200mm |
| Durų skaičius | 5 |
| Prekės kodas | 117070 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Spalva | Juoda |
| Išstūmimo jėga [N] | 410N |
| Ilgis [mm] | 494mm |
| Montavimo vieta | Transporto priemonės galinės durys |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 200mm |
| Durų skaičius | 5 |