- Prekių katalogas
- Cilindro galvutė
- Tarpiklis, svirties dangtis
Tarpiklis, svirties dangtis
| Prekės kodas | 116 994 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Cilindro galvutė |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 116 994 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Įmontavimas iš šono |
| Medžiaga | FKM (anglies fluorido kaučiukas) |
| Forma | Sandarinimo žiedas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 51mm |
| Aukštis [mm] | 3mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Skirstomąjam velenui |
| Prekės kodas | 116 994 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Montavimo vieta | Įmontavimas iš šono |
| Medžiaga | FKM (anglies fluorido kaučiukas) |
| Forma | Sandarinimo žiedas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 51mm |
| Aukštis [mm] | 3mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Skirstomąjam velenui |