- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Įtempiklio skriemulys, V formos rumbuotas diržas
Įtempiklio skriemulys, V formos rumbuotas diržas
| Prekės kodas | 115 937 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 115 937 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Varomieji blokai | Generatorius |
| Paviršius | Lygus |
| Išorinis skersmuo [mm] | 75mm |
| Plotis [mm] | 26mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su dangteliu |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su laikikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Prekės kodas | 115 937 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Varomieji blokai | Generatorius |
| Paviršius | Lygus |
| Išorinis skersmuo [mm] | 75mm |
| Plotis [mm] | 26mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su dangteliu |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su laikikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |