- Prekių katalogas
- Signalinė sistema
- Jungiklis, pavojaus žibintas
Jungiklis, pavojaus žibintas
| Prekės kodas | 114743 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Signalinė sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 114743 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Valdymo būdas | Antgalio jungiklio valdiklis |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be grąžulo |
| Spalva | Raudona |
| Spalvos kodas | 302 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruota rele |
| Jungiklio apšvietimas | Raudona |
| Nustatyta galia [W] | 4 x 21W |
| Montavimo vieta | Prietaisų skydelis |
| Montavimo tipas | Suspaustas |
| Forma | Trikampis |
| Įtampa [V] | 12V |
| Prekės kodas | 114743 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Valdymo būdas | Antgalio jungiklio valdiklis |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be grąžulo |
| Spalva | Raudona |
| Spalvos kodas | 302 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruota rele |
| Jungiklio apšvietimas | Raudona |
| Nustatyta galia [W] | 4 x 21W |
| Montavimo vieta | Prietaisų skydelis |
| Montavimo tipas | Suspaustas |
| Forma | Trikampis |
| Įtampa [V] | 12V |