- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Lambda jutiklis
Lambda jutiklis
| Prekės kodas | 114230 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 114230 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Lambda jutiklis | Reguliavimo zondas |
| Lambda jutiklis | Plačiajuostis lambda zondas |
| Montavimo vieta | Prieš katalizatorių |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Lambda jutiklis | Šildyta |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6poliai |
| Lambda jutiklis | Planarinis zondas |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Kabelio ilgis [mm] | 1 510mm |
| Bendras ilgis [mm] | 1 538mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Sriegio dydis | M 18 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su kabelio juosta |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su plastikiniu lizdu |
| Tepimas | Su tepimo dangteliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su šilumos ekrano vamzdeliu |
| Prekės kodas | 114230 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Lambda jutiklis | Reguliavimo zondas |
| Lambda jutiklis | Plačiajuostis lambda zondas |
| Montavimo vieta | Prieš katalizatorių |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Lambda jutiklis | Šildyta |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6poliai |
| Lambda jutiklis | Planarinis zondas |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Kabelio ilgis [mm] | 1 510mm |
| Bendras ilgis [mm] | 1 538mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Sriegio dydis | M 18 |
| Sriegio žingsnis [mm] | 1,5mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su kabelio juosta |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su plastikiniu lizdu |
| Tepimas | Su tepimo dangteliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su šilumos ekrano vamzdeliu |