- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skriemulys, vairo stiprintuvo siurblys
Skriemulys, vairo stiprintuvo siurblys
| Prekės kodas | 109 645 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 109 645 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Skriemuliai | Skriemulys |
| Varomieji blokai | Vairo stiprintuvo siurblys |
| Išorinis skersmuo [mm] | 98mm |
| Darbinio paviršiaus vidinis skersmuo [mm] | 76mm |
| Plotis [mm] | 13mm |
| Stebulės angos skersmuo [mm] | 30mm |
| Montavimo angų skaičius | 6 |
| Griovelių skaičius | 1 |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Nudažyta |
| Spalva | Juoda |
| Prekės kodas | 109 645 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Skriemuliai | Skriemulys |
| Varomieji blokai | Vairo stiprintuvo siurblys |
| Išorinis skersmuo [mm] | 98mm |
| Darbinio paviršiaus vidinis skersmuo [mm] | 76mm |
| Plotis [mm] | 13mm |
| Stebulės angos skersmuo [mm] | 30mm |
| Montavimo angų skaičius | 6 |
| Griovelių skaičius | 1 |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Nudažyta |
| Spalva | Juoda |