- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių komplektas
Stabdžių trinkelių komplektas
| Prekės kodas | 91018200 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 91018200 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 180mm |
| Plotis [mm] | 31mm |
| Storis [mm] | 7,5mm |
| Frikcinio paviršiaus plotis [mm] | 29mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rankinio stabdžio svirtimi |
| Pakuotės ilgis [cm] | 19,8cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,2cm |
| Svoris [kg] | 1,1kg |
| Prekės kodas | 91018200 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 180mm |
| Plotis [mm] | 31mm |
| Storis [mm] | 7,5mm |
| Frikcinio paviršiaus plotis [mm] | 29mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rankinio stabdžio svirtimi |
| Pakuotės ilgis [cm] | 19,8cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,2cm |
| Svoris [kg] | 1,1kg |