- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Priedų komplektas, diskinių stabdžių trinkelės
Priedų komplektas, diskinių stabdžių trinkelės
| Prekės kodas | 82079100 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 82079100 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Stabdžių sistema | Brembo |
| Dalių skaičius (dalių) | 8dalių |
| Pakuotės ilgis [cm] | 18,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 1cm |
| Svoris [kg] | 0,2kg |
| Prekės kodas | 82079100 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Stabdžių sistema | Brembo |
| Dalių skaičius (dalių) | 8dalių |
| Pakuotės ilgis [cm] | 18,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 1cm |
| Svoris [kg] | 0,2kg |