- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 2585001 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2585001 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 131,8mm |
| Aukštis [mm] | 77,2mm |
| Storis [mm] | 16mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| WVA numeris | 25850 |
| Stabdžių sistema | Brembo |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,4cm |
| Svoris [kg] | 2,191kg |
| Prekės kodas | 2585001 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 131,8mm |
| Aukštis [mm] | 77,2mm |
| Storis [mm] | 16mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| WVA numeris | 25850 |
| Stabdžių sistema | Brembo |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,4cm |
| Svoris [kg] | 2,191kg |