- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 2231102 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2231102 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 140,8mm |
| Aukštis [mm] | 59,5mm |
| Storis [mm] | 19mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| WVA numeris | 22311 |
| Stabdžių sistema | Mando |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,4cm |
| Svoris [kg] | 1,9kg |
| Prekės kodas | 2231102 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 140,8mm |
| Aukštis [mm] | 59,5mm |
| Storis [mm] | 19mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| WVA numeris | 22311 |
| Stabdžių sistema | Mando |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,4cm |
| Svoris [kg] | 1,9kg |