- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 2184002 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2184002 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 107,9mm |
| Aukštis [mm] | 43,7mm |
| Storis [mm] | 14mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| WVA numeris | 21840 |
| Stabdžių sistema | Akebono |
| Pakuotės ilgis [cm] | 12,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,1cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8cm |
| Svoris [kg] | 0,8kg |
| Prekės kodas | 2184002 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 107,9mm |
| Aukštis [mm] | 43,7mm |
| Storis [mm] | 14mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| WVA numeris | 21840 |
| Stabdžių sistema | Akebono |
| Pakuotės ilgis [cm] | 12,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,1cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8cm |
| Svoris [kg] | 0,8kg |