- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 2078201 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2078201 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 111mm |
| Aukštis [mm] | 53mm |
| Storis [mm] | 15,5mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| WVA numeris | 20782 |
| Pakuotės ilgis [cm] | 12,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,1cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8cm |
| Svoris [kg] | 0,942kg |
| Prekės kodas | 2078201 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 111mm |
| Aukštis [mm] | 53mm |
| Storis [mm] | 15,5mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| WVA numeris | 20782 |
| Pakuotės ilgis [cm] | 12,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,1cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8cm |
| Svoris [kg] | 0,942kg |