- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Montavimas, vairavimo pavara
Montavimas, vairavimo pavara
| Prekės kodas | 00677826 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00677826 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Svoris [kg] | 0,18kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Spalva | Raudona |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| OE numeriui | 45522-35040 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Porinis gaminio numeris | 00677820 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Prekės kodas | 00677826 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Svoris [kg] | 0,18kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Spalva | Raudona |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| OE numeriui | 45522-35040 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Porinis gaminio numeris | 00677820 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |