- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00677459 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00677459 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Svoris [kg] | 0,19kg |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Montavimo vieta | Viršutinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Ilgis 2 [mm] | 43mm |
| Ilgis 1 [mm] | 53mm |
| Spalva | Geltona |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Prekės kodas | 00677459 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Svoris [kg] | 0,19kg |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Montavimo vieta | Viršutinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Ilgis 2 [mm] | 43mm |
| Ilgis 1 [mm] | 53mm |
| Spalva | Geltona |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |