- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 00501297 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00501297 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Svoris [kg] | 0,062kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Aukštis [mm] | 11mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 22mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 00501297 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Svoris [kg] | 0,062kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Aukštis [mm] | 11mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 22mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |