- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Montavimas, amortizatoriai
Montavimas, amortizatoriai
| Prekės kodas | 00464046 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00464046 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 34mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 39mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Montavimo vieta | Viršutinė galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis žemai |
| Svoris [kg] | 0,042kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | 00464046 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 34mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 39mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Montavimo vieta | Viršutinė galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis žemai |
| Svoris [kg] | 0,042kg |
| Būtinas kiekis | 2 |