- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00447943 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00447943 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,21kg |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Spalva | Raudona |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 44mm |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Galinė ašis žemai |
| Prekės kodas | 00447943 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,21kg |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Spalva | Raudona |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 44mm |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Galinė ašis žemai |