- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00447620 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00447620 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Svoris [kg] | 0,195kg |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Spalva | Raudona |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Prekės kodas | 00447620 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Svoris [kg] | 0,195kg |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Spalva | Raudona |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |