- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 00447057 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00447057 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Ilgis 2 [mm] | 16mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Išorinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Svoris [kg] | 0,013kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Ilgis 1 [mm] | 16mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 00447057 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Ilgis 2 [mm] | 16mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Išorinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Svoris [kg] | 0,013kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Ilgis 1 [mm] | 16mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |