- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Spyruoklės dangtelis
Spyruoklės dangtelis
| Prekės kodas | 00445116 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00445116 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Svoris [kg] | 0,03kg |
| Storis [mm] | 4mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 110mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Prekės kodas | 00445116 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Svoris [kg] | 0,03kg |
| Storis [mm] | 4mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 110mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 72mm |