- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00443507 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00443507 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 46mm |
| Montavimo vieta | Viršutinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Svoris [kg] | 0,25kg |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Ilgis 1 [mm] | 52mm |
| Ilgis 2 [mm] | 36mm |
| Prekės kodas | 00443507 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 46mm |
| Montavimo vieta | Viršutinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Svoris [kg] | 0,25kg |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Ilgis 1 [mm] | 52mm |
| Ilgis 2 [mm] | 36mm |