- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00411073 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00411073 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Ilgis 2 [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Ilgis 1 [mm] | 56mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Svoris [kg] | 0,22kg |
| Prekės kodas | 00411073 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Ilgis 2 [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Ilgis 1 [mm] | 56mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Svoris [kg] | 0,22kg |