- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00378302 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00378302 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Modelio metai nuo | 1998 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 58mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Svoris [kg] | 0,34kg |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |
| Ilgis 1 [mm] | 52mm |
| Ilgis 2 [mm] | 35mm |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Prekės kodas | 00378302 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Modelio metai nuo | 1998 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 58mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Svoris [kg] | 0,34kg |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |
| Ilgis 1 [mm] | 52mm |
| Ilgis 2 [mm] | 35mm |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |