- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 00349741 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00349741 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Ilgis 2 [mm] | 38mm |
| Ilgis 1 [mm] | 62mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be stogo bagažinės |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Svoris [kg] | 0,308kg |
| Prekės kodas | 00349741 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Ilgis 2 [mm] | 38mm |
| Ilgis 1 [mm] | 62mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be stogo bagažinės |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Svoris [kg] | 0,308kg |