- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
| Prekės kodas | 00267524 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00267524 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Skersmuo [mm] | 25mm |
| Ilgis [mm] | 38mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Svoris [kg] | 0,028kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Spalva | Raudona |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 00267524 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Skersmuo [mm] | 25mm |
| Ilgis [mm] | 38mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Svoris [kg] | 0,028kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Spalva | Raudona |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |