- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00262791 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00262791 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Svoris [kg] | 0,121kg |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Ilgis 1 [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Ilgis 2 [mm] | 24mm |
| Prekės kodas | 00262791 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Svoris [kg] | 0,121kg |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Ilgis 1 [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Ilgis 2 [mm] | 24mm |