- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Varžtas
Varžtas
| Prekės kodas | 00228297 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00228297 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Svoris [kg] | 0,168kg |
| Sriegio ilgis [mm] | 34mm |
| Sriegio dydis | M12X1,75 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 70mm |
| Veržliarakčio dydis | 15 |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 00228297 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Svoris [kg] | 0,168kg |
| Sriegio ilgis [mm] | 34mm |
| Sriegio dydis | M12X1,75 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 70mm |
| Veržliarakčio dydis | 15 |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |