- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Varžtas
Varžtas
| Prekės kodas | 00228296 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00228296 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,06kg |
| Sriegio ilgis [mm] | 26mm |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Veržliarakčio dydis | 15 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 48mm |
| Sriegio dydis | M12X1,75 |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |
| Prekės kodas | 00228296 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,06kg |
| Sriegio ilgis [mm] | 26mm |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Veržliarakčio dydis | 15 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 48mm |
| Sriegio dydis | M12X1,75 |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |