- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 00226637 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00226637 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Ilgis 2 [mm] | 40mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Svoris [kg] | 0,645kg |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Ilgis 1 [mm] | 44mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | 00226637 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Ilgis 2 [mm] | 40mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Svoris [kg] | 0,645kg |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Ilgis 1 [mm] | 44mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |